treningi personalne i dietetyka cennik

Jak to działa? Abonamenty miesięczne pozwalają Ci korzystać regularnie z usług dostępnych w każdym pakiecie. Decydując się na współpracę w tym modelu, całym zespołem współpracujemy nad Twoimi celami, dzięki czemu ich realizacja staję się maksymalnie prosta. Abonamenty to gwarancja efektywności, motywacji i kompleksowości.

Jak wyglądają płatności? Opłatę miesięczną ponosisz na początku każdego miesiąca rozliczeniowego (nie musi to być pełen miesiąc kalendarzowy) w dowolny sposób – przelewem, gotówką lub kartą w Studio. Ty decydujesz jak długo współpracujemy. Umowę możesz zerwać w każdym momencie po prostu nie opłacając kolejnego miesiąca.

A co jeśli chcę skorzystać tylko z jednej usługi? Pakiety na pojedyncze usługi niezmiennie są dostępne w naszej ofercie. Pełny cennik pakietów standardowych znajdziesz tutaj.

Co w przypadku braku wykorzystania wszystkich usług w danym miesiącu? Każdą z usług, którą obejmuje pakiet, może wykorzystać przez 30 dni po zakończeniu się danego miesiąca rozliczeniowego, nie ma więc ryzyka straty opłaconych usług. W przypadku sytuacji wyjątkowych, takich jak choroba, która uniemożliwi wykorzystanie usług przez dłuższy okres, otrzymasz zwrot pieniędzy za niewykorzystane usługi.

Czy mogę ustalić stałe, powtarzalne godziny wizyt? Oczywiście! Zachęcamy do ustalenia stałych godzin wizyt w naszym Studiu – sprzyja to zachowaniu motywacji do pracy nad założonymi celami oraz gwarantuje rezerwację najbardziej wygodnych dla Ciebie godzin.

Jesteś zainteresowany ofertą abonamentową? Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której omówimy możliwości współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr 664 591 666.