trener personalny fizjoterapeuta

Sala treningowa to nie tylko doskonałe miejsce do realizacji swoich celów sportowych i sylwetkowych, ale też idealne środowisko do przywracania sprawności po kontuzjach oraz do redukcji bólu. Możliwość skalowania obciążenia oraz różnorodność form treningowych pozwala na maksymalnie efektywną pracę nad funkcjonalnością aparatu ruchu. Trener personalny fizjoterapeuta, łącząc doświadczenie sportowe z wiedzą kliniczną może w krótkim czasie przywrócić Twoją sprawność po urazach i przygotować Cię do wyzwań życiowych, zawodowych, czy też sportowych.

fizjoterapeuta szczecin

Trener personalny fizjoterapeuta – nie tylko po urazach

Nie musisz jednak ulegać urazowi, aby skorzystać z naszej oferty. Właściwie dobrane ćwiczenia fizyczne są również świetnym sposobem na pozbycie się różnego rodzaju dolegliwości bólowych, w szczególności w obrębie kręgosłupa i stawów. Odpowiednio zaplanowany trening nie tylko pozwoli skutecznie pozbyć się bólu, ale także wzmocni Twoje słabe strony, likwidując przyczynę dolegliwości.

W dzisiejszych czasach co raz więcej osób prowadzi mało aktywny, często siedzący tryb życia. Organizm człowieka jest dostosowany do zupełnie odwrotnego funkcjonowania – pełnego ruchu i aktywności. Z drugiej strony, nieprawidłowo prowadzona aktywność fizyczna, także może być przyczyną kontuzji. Trener personalny fizjoterapeuta posiada pełne kompetencje do diagnostyki problematycznych aspektów ruchu oraz efektywnego ich redukowania.

Profilaktyczny trening z fizjoterapeutą

Fizjotrening może mieć również formę profilaktyczną. Oferujemy indywidualnie konstruowane programy dobrane przez naszych fizjoterapeutów specjalnie pod wskazania wynikające z codziennego funkcjonowania, takie jak siedzący tryb życia czy też konieczność przenoszenia dużych ciężarów w pracy. Proponujemy także przygotowanie aparatu ruchu do sytuacji szczególnie wymagających, takich jak wyjazd na narty lub start w maratonie. Treningi takie realizowane mogą być zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach.

Podczas fizjotreningów czerpiemy zarówno z metod fizjoterapeutycznych, jak i uznanych schematów treningowych, aby stworzyć i sukcesywnie wdrażać maksymalnie efektywny model pracy nad funkcjonalnością narządu ruchu. Trener personalny fizjoterapeuta nie tylko pracuje ćwiczeniowo na sali treningowej, ale też uczy wzorców ruchowych i prawidłowych nawyków, pozwalających na zachowanie optymalnej sprawności w życiu codziennym.

Fizjotreningi w naszym Studio prowadzą:

fizjoterapeuta Szczecin

Justyna Szpyt
Fizjoterapeuta Szczecin
Dowiedz się więcej o Justynie…

trener personalny fizjoterapeuta Szczecin

Kacper Pajor
Fizjoterapeuta Szczecin
Dowiedz się więcej o Kacprze…