trener personalny fizjoterapeuta

Sala treningowa to nie tylko doskonałe miejsce do realizacji swoich celów sportowych i sylwetkowych, ale też idealne środowisko do przywracania sprawności po kontuzjach. Możliwość skalowania obciążenia oraz różnorodność form treningowych pozwala na maksymalnie efektywną pracę nad funkcjonalnością aparatu ruchu. Odpowiednio prowadzone przez fizjoterapeutów treningi pozwalają nie tylko wrócić do utraconej sprawności, ale nawet wnieść ją na wyższy niż przed kontuzją poziom.

fizjoterapeuta szczecin

Nie musisz jednak ulegać urazowi, aby skorzystać z naszej oferty. Właściwie dobrane ćwiczenia fizyczne są również świetnym sposobem na pozbycie się różnego rodzaju dolegliwości bólowych, w szczególności w obrębie kręgosłupa i stawów. Odpowiednio zaplanowany trening nie tylko pozwoli skutecznie pozbyć się bólu, ale także wzmocni Twoje słabe strony, likwidując przyczynę dolegliwości.

Fizjotrening może mieć również formę profilaktyczną. Oferujemy indywidualnie konstruowane programy dobrane przez naszych fizjoterapeutów specjalnie pod wskazania wynikające z codziennego funkcjonowania, takie jak siedzący tryb życia czy też konieczność przenoszenia dużych ciężarów w pracy. Proponujemy także przygotowanie aparatu ruchu do sytuacji szczególnie wymagających, takich jak wyjazd na narty lub start w maratonie. Treningi takie realizowane mogą być zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach.

Podczas fizjotreningów czerpiemy zarówno z metod fizjoterapeutycznych, jak i uznanych schematów treningowych, aby stworzyć i sukcesywnie wdrażać maksymalnie efektywny model pracy nad funkcjonalnością narządu ruchu. To nie tylko praca na sali treningowej, ale też nauka i utrwalanie wzorców ruchowych, pozwalających na zachowanie optymalnej sprawności w życiu codziennym.

Fizjotreningi w naszym Studio prowadzą:

Justyna Szpyt
Fizjoterapeuta Szczecin
Dowiedz się więcej o Justynie…

Kacper Pajor
Fizjoterapeuta Szczecin
Dowiedz się więcej o Kacprze…