masaz

Głęboko relaksujący masaż w Szczecinie

dobry masażysta szczecin

Masaż stanowi naturalny, bezpieczny i skuteczny środek do walki z różnorodnymi dolegliwościami bólowymi. Dzięki holistycznemu podejściu do pracy z ciałem człowieka szukamy przyczyn powodujących nieprzyjemne odczucia, które nie zawsze leżą bezpośrednio w miejscu dolegliwości, przez co osiągamy trwałe efekty masażu. Nasze doświadczenie wskazuje, że masaż szczecin nie tylko pozwala odstawić środki przeciwbólowe, ale też przekłada się na lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym.

Dokładnie taki, jaki potrzebujesz – Masaż Szczecin

W naszej ofercie znajdziecie następujące rodzaje masażu:

  • masaż relaksacyjny – odprężający masaż pozwalający zdjąć z mięśni kumulowane na co dzień napięcie. Jego intensywność jest dostosowywana do indywidualnych preferencji osoby masowanej, tak, aby uzyskać maksymalne rozluźnienie.
  • masaż tkanek głębokich – forma masażu polegająca na opracowywaniu tkanek miękkich w odpowiedni sposób, dobrany do wskazań bólowych i funkcjonalnych. Stanowi wysoce efektywną metodę pozwalającą pozbyć się bólu ze strony układu kostno-mięśniowego i zwiększyć ruchomość poszczególnych segmentów ciała.
  • masaż aromaterapeutyczny – głęboko masaż relaksujący wykonywany w akompaniamencie specjalnie dobranych naturalnych olejków eterycznych. Zapach uwalniany przez starannie wyselekcjonowane esencje zapachowe otula ciało masowanego, dopełniając efektu pełnego odprężenia.
  • masaż sportowy – intensywny masaż przeznaczony dla osób o wysokim stopniu aktywności fizycznej. W jego trakcie, masażysta skupia się na mięśniach zmęczonych ciężkimi treningami, wspierając odpowiednimi technikami ich rozluźnienie i szybszą regenerację.

Każdy z masaży odbywa się w klimatycznym gabinecie, w którym światło świec oraz spokojna muzyka tworzą klimat sprzyjający pełnemu relaksowi. Aby jeszcze bardziej ułatwić pełne odprężenie, masaże odbywają się na specjalnym, wysokiej klasy podgrzewanym łóżku do masażu. Pozwala ono na zwiększenie temperatury tkanek, co pozwala na ich łatwiejsze rozluźnienie.

Wielopłaszczyznowe działanie masażu

masaż szczecin
Dobry masażysta szczecin

Niezależnie od wybranego rodzaju, masaż todoskonała okazja do pełnej relaksacji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik jesteśmy w stanie uzyskać wyciszenie współczulnego układu nerwowego, który odpowiada za pobudzenie organizmu do stanu wysokiej czujności. Ze względu na mnogość atakujących nas każdego dnia sygnałów jest on często przebodźcowany, co przekłada się na chroniczne przemęczenie, poddenerwowanie czy też problemy ze snem. Poprzez pracę manualną ułatwiamy wyciszenie i osiągamy naturalny stan relaksacji, przywracając równowagę emocjonalną.

Masaż stanowi również idealny sposób wspierania regeneracji, zarówno potreningowej, jak i pourazowej. Osiągany w jego wyniku zwiększony przepływ substancji odżywczych oraz usprawnione wydalanie metabolitów znacznie promuje tempo odnowy tkanek, skracając czas rekonwalescencji. W ten sposób sportowcy mogą zwiększyć efektywność swoich treningów, zaś osoby po różnego rodzaju kontuzjach skrócić czas powrotu do pełnej sprawności.

Świadoma praca z ciałem

Wykształcenie i doświadczenie to podstawa wysokiej jakości usług, dlatego nasz masażysta jest fizjoterapeutą, absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, co pozwala mu maksymalnie efektywnie dobierać stosowane techniki do potrzeb pacjenta. Dzięki wywiadowi poprzedzającemu masaż szczecin może określić, które tkanki priorytetowo potrzebują opracowania, tak, aby osiągnąć pożądany cel masażu. Z kolei w trakcie pracy, poprzez palpacyjną ocenę ciała pod palcami, jest on w stanie jeszcze bardziej precyzować pracę manualną. Wykształcenie medyczne i doświadczenie kliniczne to także gwarancja pełnego bezpieczeństwa wykonywanego masażu dlatego warto skorzystać z masażu w Szczecinie w naszym Studio.

Masaże w naszym Studio wykonuje:

masażysta Szczecin

Michał Sobolewski
Trener medyczny, masażysta
Dowiedz się więcej o Michale…