trener przygotowania motorycznego szczecin
trener przygotowania motorycznego szczecin

Absolwent Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr zdrowia publicznego ze specjalnością w treningu zdrowotnym oraz wychowaniu fizycznym, medyczny trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i prowadzeniu programów aktywności ruchowej, kształcenia cech motorycznych, budowania wielopoziomowo i wszechstronnie sprawności fizycznej. Posiada również wykształcenie medyczne (elektroradiolog) z bogatym doświadczeniem klinicznym w wykonywaniu badań obrazowych (RTG, TK, MR, USG).

Od 2019 prowadzi przewód doktorski, w ramach którego bierze udział w badaniach naukowych ukierunkowanych na prewencję starzenia się, kształtowanie sprawności psycho- i sensomotorycznej u osób starszych oraz po przewlekłych kontuzjach, jak również prewencję. Jako elektroradiolog z zamiłowaniem do technologii, interesuje go rozwój diagnostyki sportowej w oparciu o nowoczesne metody obrazowania zarówno ciała ludzkiego jak i biomechaniki ruchu.

Aktualnie pogłębia wiedzę na temat ciała człowieka na studiach fizjoterapii. Poza treningiem, w Studio Inspirowani Ruchem zajmuje się masażem relaksacyjnym i sportowym. Łącząc wiedzę teoretyczną o ciele człowieka z doświadczeniem praktycznym oraz wysokim poziomem kultury osobistej, uśmiechu i empatii, oferuje masaże pozwalające na uwolnienie od napięć, głęboki relaks i naładowanie baterii na wyzwania kolejnych dni.

Szkolenia

Sport Support 2019 Conference (Sport&Med, AWF Poznań)
Trener Przygotowania Motorycznego (Akademia Mistrzostwa Sportowego)
Wzrok w sporcie (Centrum Badań Strukturalno-Funkcjonalnych Człowieka WKFiPZ US)
Neurobiota 2. Autyzm i borelioza: Fitoterapia i żywienie pacjentów (Pomorski Uniwersytet Medyczny)
Trener Personalny (Akademia Mistrzostwa Sportowego)