Justyna Szpyt

Fizjoterapeutka (nr PWZFz 64898), trenerka personalna, instruktorka fitness, pasjonatka zdrowego stylu życia, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywane podczas pracy z ludźmi na salach treningowych łączy z umiejętnościami terapeutycznymi zdobywanymi w praktyce klinicznej. Dzięki temu efektywnie pracuje z osobami pragnącymi zrzucić kilka kilogramów, poprawić wygląd sylwetki, poprawić kondycję, czy też wrócić do sprawności po przebytych urazach. Wśród jej dyplomów znajdują się międzynarodowe uprawnienia instruktorskie, uzupełnione licznymi szkoleniami tematycznymi, poszerzającymi możliwości treningowe. Rozwój trenerski idzie w parze z zgłębianiem tajników fizjoterapii, które poza studiami Justyna zdobywa na szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach, zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Niezwykle otwarta, pogodna i zawsze uśmiechnięta osoba, potrafiąca zmotywować do ciężkiej pracy oraz osiągania wyznaczonych celów nawet w te „gorsze dni”.

Kacper Pajor

Fizjoterapeuta (nr PWZFz 65008), trener personalny, szkoleniowiec z zakresu treningu funkcjonalnego oraz odżywiania w sporcie, miłośnik treningu siłowego, absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu spersonalizowanych jednostek treningowych oraz swojej własnej aktywności treningowej potrafi poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi osobami. Trening traktuje jako środek do osiągnięcia maksymalnej funkcjonalności ciała, której konsekwencją jest jego estetyka. Nie lubi trzymać się określonych schematów, dlatego każdy jego trening jest wyjątkowy i skoncentrowany na oczekiwaniach konkretnej osoby. Łączy najskuteczniejsze metody sprawdzone w pracy z człowiekiem z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki czerpane zarówno ze szkoleń i konferencji na całym świecie, jak i własnej działalności naukowej oraz praktyki klinicznej. Podchodzi indywidualnie do każdego podopiecznego, uwzględniając jego potrzeby, możliwości oraz ograniczenia, wyznaczając najlepszą drogę do osiągnięcia założonych celów z zachowaniem doskonałej techniki oraz różnorodności wykonywanych ćwiczeń. Wymagający, ale jednocześnie skuteczny i zawsze szeroko uśmiechnięty.

Karol Waldon

Fizjoterapeuta (nr PWZFz 65443), masażysta, absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Szczera fascynacja ludzkim ciałem oraz nieustanne poszerzanie wiedzy sprawia, że jego zabiegi są nie tylko przyjemne, ale i efektywne. Dzięki doskonałej znajomości anatomii oraz biomechaniki ludzkiego ciała świetnie radzi sobie z rozluźnianiem nawet ekstremalnie napiętych mięśni i wie, gdzie może tkwić przyczyna dolegliwości bólowych u danej osoby. Zdobywana na studiach oraz licznych szkoleniach i konferencjach wiedza dodatkowo zwiększa skuteczność jego masaży. Swoje zainteresowania kieruje w stronę fizjoterapii ortopedycznej.
Poza umiejętnościami manualnymi, dzięki swojej osobowości w pracy z drugim człowiekiem stwarza wyjątkowy klimat, który ułatwia całkowite odprężenie pod jego rękoma.

WSPÓŁPRACA