szkolenia

Świadomość funkcjonowania własnego ciała to klucz do cieszenia się pełną sprawnością i zdrowiem. Nasze szkolenia w przystępny sposób łączą teorię z praktyką, zrozumiale przedstawiając podstawy anatomii, biomechaniki oraz fizjologii ludzkiego ciała. Dzięki przełożeniu zasad działania i morfologii organizmu na życie codzienne, w zrozumiały sposób pokazujemy, jak korzystać ze swojego ciała w efektywny, bezpieczny sposób.

Nasze szkolenia nie tylko poruszają temat samego ruchu, ale też wskazują na holistyczne funkcjonowanie organizmu i wzajemne oddziaływanie poszczególnych układów, organów. Tłumaczymy, jak niepoprawne wzorce ruchowe mogą przekładać się na problemy ze strony układu pokarmowego, stany psychiczne czy też sprawność oddychania oraz wskazujemy, jak efektywnie oddziaływać na wszelkie płaszczyzny ciała pracą na układzie mięśniowo-powięziowym.

Każde nasze szkolenie jest profilowane pod grupę docelową, przez co przedstawiamy najistotniejsze z punktu widzenia słuchaczy informacje. Sportowcy dowiadują się jak trenować bezpiecznie, efektywnie regenerować się oraz leczyć mikrourazy, zaś pracownicy biurowi uczą się minimalizować skutki siedzącego trybu życia czy też ergonomicznie organizować miejsce pracy. Przekazywane informacje dostosowujemy także do grupy odbiorców tak, aby przedstawiane treści były nie tylko maksymalnie praktyczne, ale też interesujące dla odbiorcy.

Nasze szkolenia stanowią także element kompleksowej oferty profilaktycznej kierowanej do pracodawców. Współpraca z nami pozwala zwiększyć świadomość pracowników w zakresie dbania  o własny organizm, co w perspektywie długoterminowej przekłada się na zmniejszoną ilość zwolnień chorobowych oraz zwiększoną efektywność pracy.