trening personalny

Pierwsze – zawsze bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie w naszym studiu przy ul. Gorkiego 29A to rozmowa przy kawie lub herbacie, na której będziemy chcieli lepiej Cię poznać. Opowiesz nam, jak wyglądają Twoje nawyki żywieniowe, typowy dzień uwzględniając Twoją pracę, czas wolny, czy zainteresowania. Przeanalizujemy nie tylko funkcjonowanie Twojego ciała, ale także całego otoczenia. Interesuje nas na czym śpisz, jak siedzisz, w czym chodzisz. Sprawdzimy wszelkie płaszczyzny, które mogą stać na drodze do osiągnięcia Twojego celu i być może znajdziemy je w aspektach, które pozornie wcale nie wydają się powiązane z Twoimi problemami. Trening personalny w naszej definicji to nie tylko działania na sali treningowej.

Dzięki połączeniu doświadczenia treningowego z klinicznym najlepiej zadbamy o Twój organizm oraz położymy duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń, przez co maksymalna efektywność naszych treningów będzie szła w parze z ich bezpieczeństwem. Zwrócimy uwagę na Twój układ mięśniowo-powięziowy, którego dysfunkcja może utrudniać osiągnięcie wymarzonego celu oraz postaramy się przywrócić jego równowagę. Pokażemy Ci, jak sam możesz pracować ze swoimi problemami zmieniając codzienne nawyki, a także nauczymy Cię różnych sposobów relaksacji, aktywacji oraz mobilizacji mięśni, tak, aby nasza współpraca była jak najbardziej wartościowa i kompleksowa.

Twój cel jest dla nas najważniejszy, dlatego na początku drogi jasno go nakreślimy, a następnie ustalimy najbardziej efektywną ścieżkę do jego realizacji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz uzupełniające się kompetencje członków zespołu pozwalają na konstrukcję najskuteczniejszego, w pełni zindywidualizowanego programu treningowego. Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, zwiększyć siłę, poprawić kondycję, a może po prostu dobrze czuć się we własnym ciele? Z nami każdy Twój cel jest w pełni osiągalny.

Realizacja Twoich założeń zależy nie tylko od nas, ale także od Twojego zaangażowania. Jak każdy z nas będziesz miał wątpliwości, będziesz tracił wiarę w siebie, a czasem po prostu nie będzie Ci się chciało. Dlatego nasz zespół tworzą ludzie, którzy poza kompetencjami zawodowymi, wyróżniają się niezwykłą pasją i miłością do swojej pracy, co zdecydowanie daje się odczuć na treningach. Nie sprawimy, że magicznie znajdziesz motywację w leniwe dni, ale zapewniamy, że trening personalny z nami zawsze będzie kończył się uśmiechem i satysfakcją z kolejnych pokonanych przeszkód na drodze do założonego celu.

Ćwicz w miejscu, które lubisz. Dbamy o to, żeby nasze studio było przyjaznym miejscem do ćwiczeń, dlatego znajdziesz w nim nie tylko wysokiej klasy sprzęt treningowy, ale też serdeczny klimat i aromatyczną kawę. Więcej o naszym studio przeczytasz tutaj.