trening personalny online

Chcesz efektywnie spędzić czas, nie wychodząc z domu?

Skorzystaj z pomocy naszych trenerów personalnych online i w zaciszu własnych czterech ścian ćwicz bezpiecznie i efektywnie.

Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do łącza internetowego o prędkości pozwalającej na utrzymanie płynnej łączności wideo oraz kamerka internetowa w komputerze, smartphonie lub tablecie. Trening odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej, na której o umówionej godzinie będzie czekał trener. Wzajemnie będziecie się widzieć przez cały czas trwania treningu, co pozwoli nam zadbać nie tylko o poprawną technikę Twoich ćwiczeń, ale i motywację. Treningi personalne online to doskonały sposób na poprawę formy jeśli nie chcesz, lub nie możesz wychodzić z domu.

Do trenowania w domu nie jest potrzebny żaden sprzęt, jesteśmy w stanie przeprowadzić w pełni efektywny trening bazując wyłącznie na ćwiczeniach z własnym ciałem oraz wyposażeniem domu. Działamy kreatywnie, wykorzystując Twoje narzędzia gospodarstwa domowego oraz meble jako sprzęt do ćwiczeń.

W ramach treningów online mogą być również realizowane treningi Fizjotrening. Dzięki temu, możesz ćwiczyć zgodnie z programem skonstruowanym pod redukcję bóli kręgosłupa lub stawów, a także wspierać słabe punkty swojej sprawności.

Aby rozpocząć współpracę, skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub pod nr tel. 664 591 666.

Płatność odbywa się przez system bezpiecznych płatności online lub zwykłym przelewem.

trening w domutrening online
trening z laptopem