trening personalny online

Chcesz efektywnie spędzić czas, nie wychodząc z domu? Treningi personalne online to nasza odpowiedź na potrzeby osób, chcących trenować bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z pomocy naszych trenerów personalnych online i w zaciszu własnych czterech ścian ćwicz bezpiecznie i efektywnie.

Zacznij od zaraz

Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do łącza internetowego o prędkości pozwalającej na utrzymanie płynnej łączności wideo oraz kamerka internetowa w komputerze, smartphonie lub tablecie. Trening odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej, na której o umówionej godzinie będzie czekał trener. Wzajemnie będziecie się widzieć przez cały czas trwania treningu. Pozwoli to nam zadbać nie tylko o poprawną technikę Twoich ćwiczeń, ale i motywację. Treningi personalne online to doskonały sposób na poprawę formy jeśli nie chcesz, lub nie możesz wychodzić z domu.

Treningi personalne online bez sprzętu

treningi personalne online

Do trenowania w domu nie jest potrzebny żaden sprzęt. Możemy przeprowadzić w pełni efektywny trening bazując wyłącznie na ćwiczeniach z własnym ciałem oraz wyposażeniem, które posiadasz w domu. Działamy kreatywnie, wykorzystując Twoje narzędzia gospodarstwa domowego oraz meble jako sprzęt do ćwiczeń. Nie musisz kupować żadnego sprzętu, aby zacząć ćwiczyć. Potrzebujesz jedynie miejsca, w którym będziesz mógł swobodnie ćwiczyć, a kamerka będzie oddalona na tyle, żeby cała Twoja sylwetka była widoczna.

Zwiększ sprawność nie wychodząc z domu

W ramach treningów personalnych online mogą być również realizowane treningi Fizjotrening. Dzięki temu, możesz ćwiczyć z trenerem fizjoterapeutą zgodnie z programem skonstruowanym pod redukcję bóli kręgosłupa lub stawów, a także wspierać słabe punkty swojej sprawności. Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe badania i kontuzje oraz przeprowadzimy szczegółowy wywiad. Pozwoli nam to zaproponować ćwiczenia, które w bezpieczny sposób pomogą Ci pozbyć się odczuwanego dyskomfortu. W ramach fizjotreningów możemy także poprowadzić programy profilaktyczne oraz dostosowujące Cię do sytuacji takich jak wyjazd na narty.

Aby rozpocząć współpracę, skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub pod nr tel. 664 591 666. Umówimy się na pierwsze, bezpłatne spotkanie, na którym omówimy Twoje cele i przedstawimy polecane możliwości współpracy.

Płatność odbywa się przez system bezpiecznych płatności online lub zwykłym przelewem.