trener przygotowania motorycznego szczecin
trener przygotowania motorycznego szczecin

Trener personalny dodatkowo specjalizujący się w przygotowaniu motorycznym. Aktywny sportowo od kilkunastu lat, głównie w zakresie sztuk walki i treningu siłowego. Wiedza zdobywania na wielu kursach specjalistycznych i studiach z diagnostyki funkcjonalnej łączy się z doświadczeniami własnymi, co pozwala Damianowi wielopłaszczyznowo wspierać swoich podopiecznych w dążeniu do założonych celów.

Wychodzi z założenia, że trening to nie tylko praca nad ciałem, ale także nad umysłem i duchem. Z tego powodu, na treningach tworzy atmosferę wsparcia i zrozumienia dla swoich podopiecznych. Jak sam przyznaje, największą satysfakcję sprawia mu obserwowanie postępów podopiecznych oraz dostrzeganie osiągania kolejnych celów, krok po kroku.

Kluczowe cechy Damiana to życzliwość, empatia i cierpliwość. Ceni je sobie nie tylko w treningu, ale też w budowaniu trwałych relacji z podopiecznymi. Za cel stawia sobie nie tylko poprawę kondycji fizycznej, ale też budowanie pewności siebie, motywacji i dobrego samopoczucia u każdej osoby, z którą współpracuje. Rozumie, że każdy ma swoje własne tempo rozwoju, dlatego motywuje i wspiera podopiecznych, pomagając im przezwyciężyć trudności i ułatwiając zachowanie regularności.

Zarezerwuj wizytę u Damiana online:

Szkolenia

Programowanie treningu siłowego (PodSztanga.pl)

Sprawny i silny poślad (PodSztanga.pl)

Evidence Based Flow (Konrad Topolski)

Trójbój Siłowy (PodSztanga.pl)

Podstawy Kettlebell (Iron Giria Szczecin)

Trener Medyczny (Centrum Szkoleniowe Inspirowani Ruchem)