masaz
dobry masażysta szczecin

Głęboko relaksujący masaż w Szczecinie

Masaż kręgosłupa, stóp, całego ciała lub jego poszczególnych obszarów – niezależnie od tego, jaki wybierzesz, jeśli szukasz masażysty w Szczecinie zapewniamy Cię, że zostaniesz potraktowany w najlepszy możliwy sposób. Za najwyższą jakością naszych usług stoją nie tylko suche kompetencje, ale też pasja, dzięki której maksymalnie angażujemy się w pomoc każdej osobie, która nam zaufa.

Masaż stanowi naturalny, bezpieczny i skuteczny środek do walki z różnorodnymi dolegliwościami bólowymi. Dzięki holistycznemu podejściu do pracy z ciałem człowieka szukamy przyczyn powodujących nieprzyjemne odczucia, które nie zawsze leżą bezpośrednio w miejscu dolegliwości, przez co osiągamy trwałe efekty masażu. Nasze doświadczenie wskazuje, że masaż nie tylko pozwala zmniejszać ból, ale też przekłada się na lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym i znaczną poprawę samopoczucia.

masaż szczecin
masaż szczecin

Dokładnie taki, jaki potrzebujesz – Masaż Szczecin

W naszej ofercie dostępne są następujące rodzaje masażu:

  • masaż relaksacyjny – odprężający masaż pozwalający zdjąć z mięśni kumulowane na co dzień napięcie. Jego intensywność jest dostosowywana do indywidualnych preferencji osoby masowanej, tak, aby uzyskać maksymalne rozluźnienie.
  • masaż tkanek głębokich – forma masażu polegająca na opracowywaniu tkanek miękkich w odpowiedni sposób, dobrany do wskazań bólowych i funkcjonalnych. Stanowi wysoce efektywną metodę pozwalającą pozbyć się bólu ze strony układu kostno-mięśniowego i zwiększyć ruchomość poszczególnych segmentów ciała.
  • masaż aromaterapeutyczny – głęboko relaksujący masaż wykonywany w akompaniamencie specjalnie dobranych naturalnych olejków eterycznych. Zapach uwalniany przez starannie wyselekcjonowane esencje zapachowe otula ciało masowanego, dopełniając efektu pełnego odprężenia.
  • masaż sportowy – intensywny masaż przeznaczony dla osób o wysokim stopniu aktywności fizycznej. W jego trakcie, masażysta skupia się na mięśniach zmęczonych ciężkimi treningami, wspierając odpowiednimi technikami ich rozluźnienie i szybszą regenerację.

Każdy z masaży odbywa się w klimatycznym gabinecie, w którym światło świec oraz spokojna muzyka tworzą klimat sprzyjający pełnemu relaksowi. Aby jeszcze bardziej ułatwić pełne odprężenie, masaże odbywają się na specjalnym, wysokiej klasy podgrzewanym łóżku do masażu. Pozwala ono na zwiększenie temperatury tkanek, co pozwala na ich łatwiejsze rozluźnienie.

masaż w szczecinie

Wielopłaszczyznowe działanie masażu

Niezależnie od wybranego rodzaju, masaż to doskonała okazja do pełnej relaksacji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik jesteśmy w stanie uzyskać wyciszenie współczulnego układu nerwowego, który odpowiada za pobudzenie organizmu do stanu wysokiej czujności. Ze względu na mnogość atakujących nas każdego dnia sygnałów jest on często przebodźcowany, co przekłada się na chroniczne przemęczenie, poddenerwowanie czy też problemy ze snem. Poprzez pracę manualną ułatwiamy wyciszenie i osiągamy naturalny stan relaksacji, przywracając równowagę emocjonalną.

Masaż stanowi również idealny sposób wspierania regeneracji, zarówno potreningowej, jak i pourazowej. Osiągany w jego wyniku zwiększony przepływ substancji odżywczych oraz usprawnione wydalanie metabolitów znacznie promuje tempo odnowy tkanek, skracając czas rekonwalescencji. W ten sposób sportowcy mogą zwiększyć efektywność swoich treningów, zaś osoby po różnego rodzaju kontuzjach skrócić czas powrotu do pełnej sprawności.

gabinet masażu

Świadoma praca z ciałem

Wykształcenie i doświadczenie to podstawa wysokiej jakości usług, dlatego nasz masażysta nieustannie zgłębia swoją wiedzę w zakresie technik manualnych. Dzięki wywiadowi poprzedzającemu masaż może określić, które tkanki priorytetowo potrzebują opracowania, tak, aby osiągnąć pożądany cel masażu. Z kolei w trakcie pracy, poprzez palpacyjną ocenę ciała pod palcami, jest on w stanie jeszcze bardziej precyzować pracę z ciałem. Precyzyjne trafianie w potrzebujące opracowania tkanki pozwala na wysoką efektywność oraz bezpieczeństwo masażu.

Masaże w naszym Studio wykonuje:

trenerka kobiet w ciąży Szczecin

Weronika Rokicka
Fizjoterapeutka
Dowiedz się więcej o Weronice…