trening personalny

Pierwsze spotkanie z trenerem personalnym

Dzięki połączeniu doświadczenia treningowego z klinicznym najlepiej zadbamy o Twój organizm oraz położymy duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń, przez co maksymalna efektywność naszych treningów personalnych będzie szła w parze z ich bezpieczeństwem. Zwrócimy uwagę na Twój układ mięśniowo-powięziowy, którego dysfunkcja może utrudniać osiągnięcie wymarzonego celu oraz postaramy się przywrócić jego równowagę. Pokażemy Ci, jak sam możesz pracować ze swoimi problemami zmieniając codzienne nawyki, a także nauczymy Cię różnych sposobów relaksacji, aktywacji oraz mobilizacji mięśni, tak, aby nasza współpraca była jak najbardziej wartościowa i kompleksowa. Na podstawie umiejętności, które nabędziesz na treningach personalnych szczecin, będziemy wskazywali aktywności ruchowe, które będziesz mógł realizować w domu, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność pracy.

Motywacja i skuteczność – Trening Personalny Szczecin

Twój cel jest dla nas najważniejszy, dlatego na początku drogi jasno go nakreślimy, a następnie ustalimy najbardziej efektywną ścieżkę do jego realizacji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz uzupełniające się kompetencje członków zespołu pozwalają na konstrukcję najskuteczniejszego, w pełni zindywidualizowanego programu treningowego. Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, zwiększyć siłę, poprawić kondycję, a może po prostu dobrze czuć się we własnym ciele? Z nami każdy Twój cel jest w pełni osiągalny. Zapoznaj się z ofertą naszego dietetyka w Szczecinie, żeby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w kwestii żywienia.

trener personalny szczecin

Realizacja Twoich założeń zależy nie tylko od nas, ale także od Twojego zaangażowania. Jak każdy z nas będziesz miał wątpliwości, będziesz tracił wiarę w siebie, a czasem po prostu nie będzie Ci się chciało. Dlatego nasz zespół tworzą ludzie, którzy poza kompetencjami zawodowymi, wyróżniają się niezwykłą pasją i miłością do swojej pracy, co zdecydowanie daje się odczuć na treningach. Nie sprawimy, że magicznie znajdziesz motywację w leniwe dni, ale zapewniamy, że trening personalny z nami zawsze będzie kończył się uśmiechem i satysfakcją z kolejnych pokonanych przeszkód na drodze do założonego celu.

Atmosfera, którą polubisz

Ćwicz w miejscu, które lubisz. Dbamy o to, żeby nasze studio było przyjaznym miejscem do ćwiczeń, dlatego znajdziesz w nim nie tylko wysokiej klasy sprzęt treningowy, ale też serdeczny klimat i aromatyczną kawę. Wiemy, jak ważny jest klimat, dlatego dbamy o to, żeby wizyta u nas była przyjemnością.

Nasze studio treningu personalnego w Szczecinie znajduje się na obrzeżach centrum, co umożliwia dogodny dojazd z dowolnego miejsca na lewobrzeżu. Znajdują się przy nim dwa obszerne, bezpłatne parkingi, wiec nie musisz martwic się o brak miejsc parkingowych. Więcej o naszym studio przeczytasz tutaj

Treningi personalne w naszym Studio prowadzą:

Justyna Szpyt
Fizjoterapeuta, trener personalny
Dowiedz się więcej o Justynie…

Kacper Pajor
Fizjoterapeuta, trener personalny
Dowiedz się więcej o Kacprze…