trener personalny szczecin
treningi personalne szczecin

Chcesz poprawić kondycję i wrócić do formy?
A może chcesz wysmuklić brzuch, uda i popracować nad sylwetką?
Brakuje Ci siły, a przy niewielkim wysiłku pojawia się ból mięśni?
Chcesz zwiększyć poziom energii w ciągu dnia i poprawić swoje samopoczucie?
Pracujesz dużo w pozycji siedzącej i chcesz zadbać o swoją postawę ciała?
Masz dużo stresu, który powoduje napięcie mięśni?
Boli Cię kręgosłup?
Jesteś w ciąży i chciałabyś bezpiecznie wrócić do aktywności fizycznej?
Twoje dziecko potrzebuje motywacji, żeby zacząć ćwiczyć?
A może po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie i spędzić miło czas robiąc coś dla siebie?

Jeśli chociaż na jedno z pytań odpowiedź brzmi: tak, to trening personalny w Szczecinie będzie idealnym rozwiązaniem!

trening indywidualny szczecin

Dla kogo trening personalny w Szczecinie?

Praktycznie dla każdego! Od nastolatka, przez osoby dorosłe, kobiety w ciąży, po seniorów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i dla każdego aktywność fizyczna jest jak najbardziej wskazana.

Jakie są zadania trenera personalnego?

Trener personalny nadzoruje cały proces treningowy i dba o pełne bezpieczeństwo podopiecznego oraz zapewnia mu odpowiednią dawkę motywacji. Dobiera ćwiczenia oraz intensywność aktywności fizycznej indywidualnie do każdego podopiecznego.

trening dla kobiet szczecin

Nad czym możemy pracować?

MODELOWANIE SYLWETKI

Trening siłowy jest jednym z lepszych narzędzi do uwydatnienia mięśni i modelowania sylwetki. Właściwie dobrane obciążenia i ćwiczenia mogą pomóc w uzyskaniu wymarzonego wyglądu i umięśnionej sylwetki. Ważną zaletą takiego treningu jest również aspekt zdrowotny, gdyż mocniejsze mięśnie to mniejsze ryzyko kontuzji, ale także i dolegliwości bólowych w przyszłości.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Wszyscy doskonale wiemy, że dzięki aktywności fizycznej możemy spalać kalorie. Jeśli dołączymy do treningu odpowiednią dietę i właściwą podaż kalorii, to będziemy mogli redukować masę tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie – masę ciała. Jest to istotny aspekt zarówno dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki, jak i tych, które muszą zadbać o redukcję ze względów zdrowotnych.

ZMNIEJSZENIE DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH KRĘGOSŁUPA

Ból kręgosłupa często spowodowany jest brakiem jego ruchomości. Odpowiedni trening może zmniejszać dolegliwości ruchowe m.in. poprzez zwiększenie ruchomości poszczególnych segmentów kręgosłupa, a także może zapobiegać pojawieniu się zwyrodnień.

trener personalny szczecin

POPRAWA KONDYCJI

Sprawne krążenie to mniejsze ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego w przyszłości. To także mniejsza trudność w wykonywaniu czynności dnia codziennego. Osoby z dobrą kondycją mają niższe ciśnienie krwi oraz tętno spoczynkowe, w związku z czym istnieje mniejsze ryzyko, że będą musiały borykać się kiedyś z nadciśnieniem tętniczym.

ZDROWE KOŚCI I STAWY

Udowodniono, że trening siłowy może zapobiegać powstawaniu osteoporozy, gdyż zwiększa gęstość kości. Dodając do tego ćwiczenia wzmacniające m.in. mięśnie głębokie tułowia oraz rozciągające, czy zwiększające ruchomość w stawach możemy realnie wpływać na ich sprawność i zmniejszyć ryzyko powstawania dolegliwości bólowych.

trenerka personalna szczecin

Pierwsze spotkanie z trenerem personalnym

Pierwsze – zawsze bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie w naszym studiu treningu personalnego w Szczecinie to rozmowa przy kawie lub herbacie, na której będziemy chcieli lepiej Cię poznać. Opowiesz nam, jak wyglądają Twoje nawyki żywieniowe i historia treningów, a także typowy dzień uwzględniając Twoją pracę, czas wolny, czy zainteresowania. Przeanalizujemy nie tylko funkcjonowanie Twojego ciała, ale także całe środowisko, w którym funkcjonujesz. Interesuje nas na czym śpisz, jak siedzisz, w czym chodzisz. Sprawdzimy wszelkie płaszczyzny, które mogą stać na drodze do osiągnięcia Twojego celu i być może znajdziemy je w aspektach, które pozornie wcale nie wydają się powiązane z Twoimi problemami. Trening personalny w naszej definicji to nie tylko działania na sali treningowej. Każdy z trenerów jest też fizjoterapeutą, przez co staramy się holistycznie patrzeć na ciało i ruch.

trener personalny szczecin
Dzięki połączeniu doświadczenia treningowego z klinicznym najlepiej zadbamy o Twój organizm oraz położymy duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń, przez co maksymalna efektywność naszych treningów personalnych będzie szła w parze z ich bezpieczeństwem. Zwrócimy uwagę na Twój układ mięśniowo-powięziowy, którego dysfunkcja może utrudniać osiągnięcie wymarzonego celu oraz postaramy się przywrócić jego równowagę. Pokażemy Ci, jak sam możesz pracować ze swoimi problemami zmieniając codzienne nawyki, a także nauczymy Cię różnych sposobów relaksacji, aktywacji oraz mobilizacji mięśni, tak, aby nasza współpraca była jak najbardziej wartościowa i kompleksowa. Na podstawie umiejętności, które nabędziesz na wspólnych treningach, będziemy wskazywali aktywności ruchowe, które będziesz mógł realizować w domu, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność pracy.

Motywacja i skuteczność – Trening Personalny Szczecin

trening personalny szczecin

Twój cel jest dla nas najważniejszy, dlatego na początku drogi jasno go nakreślimy, a następnie ustalimy najbardziej efektywną ścieżkę do jego realizacji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz uzupełniające się kompetencje członków zespołu pozwalają na konstrukcję najskuteczniejszego, w pełni zindywidualizowanego programu treningowego. Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, zwiększyć siłę, poprawić kondycję, a może po prostu dobrze czuć się we własnym ciele? Z nami każdy Twój cel jest w pełni osiągalny. Zapoznaj się z ofertą naszego dietetyka w Szczecinie, żeby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w kwestii żywienia.

Realizacja Twoich założeń zależy nie tylko od nas, ale także od Twojego zaangażowania. Jak każdy z nas będziesz miał wątpliwości, będziesz tracił wiarę w siebie, a czasem po prostu nie będzie Ci się chciało. Dlatego nasz zespół tworzą ludzie, którzy poza kompetencjami zawodowymi, wyróżniają się niezwykłą pasją i miłością do swojej pracy, co zdecydowanie daje się odczuć na treningach. Nie sprawimy, że magicznie znajdziesz motywację w leniwe dni, ale zapewniamy, że trening personalny z nami zawsze będzie kończył się uśmiechem i satysfakcją z kolejnych pokonanych przeszkód na drodze do założonego celu.

Atmosfera, którą polubisz

Ćwicz w miejscu, które lubisz. Dbamy o to, żeby nasze studio było przyjaznym miejscem do ćwiczeń, dlatego znajdziesz w nim nie tylko wysokiej klasy sprzęt treningowy, ale też serdeczny klimat i aromatyczną kawę. Wiemy, jak ważny jest klimat, dlatego dbamy o to, żeby wizyta u nas była przyjemnością.

Nasze studio treningu personalnego w Szczecinie znajduje się na obrzeżach centrum, co umożliwia dogodny dojazd z dowolnego miejsca na lewobrzeżu. Znajdują się przy nim dwa obszerne, bezpłatne parkingi, wiec nie musisz martwic się o brak miejsc parkingowych. Więcej o naszym studio przeczytasz tutaj.

 

Chcesz zacząć trenować? Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Wybierz dogodny termin online używając przycisku poniżej (wybierz usługę Konsultacja wstępna) lub zadzwoń pod nr 664 591 666.

Treningi personalne w naszym Studio prowadzą:

 

trening personalny Szczecin

Justyna Szpyt
Fizjoterapeutka, trenerka personalna
Dowiedz się więcej o Justynie…

trener personalny Szczecin

Kacper Pajor
Fizjoterapeuta, trener personalny
Dowiedz się więcej o Kacprze…

trenerka personalna w Szczecinie

Lidia Kusiak
Fizjoterapeutka, trenerka personalna
Dowiedz się więcej o Lidii…

trener medyczny

Michał Sobolewski
Trener medyczny,
trener przygotowania motorycznego

Dowiedz się więcej o Michale…