Studio Inspirowani Ruchem mieszczące się przy ulicy Gorkiego 29A to wyjątkowe miejsce, w którym dbamy o to, żebyś czuł się lepiej.

studio treningoweChcemy, abyś spędzał u nas miło czas, dlatego zawsze czekamy na Ciebie z gorącym latte lub aromatyczną herbatą i świeżymi owocami. Od czasu do czasu przygotowujemy specjalne fit desery, aby bezgrzesznie osłodzić Ci wizytę u nas. Staramy się stworzyć atmosferę miejsca, w którym każdy czuje się dobrze i do którego z przyjemnością się wraca.

W naszej praktyce nie dopuszczamy żadnych kompromisów, dlatego studio wyposażone jest w wysokiej jakości sprzęt, umożliwiający świadczenie usług na najwyższym poziomie. W każdej z sal i gabinetów znajdziesz wyposażenie, które bezpiecznie i efektywnie wesprze Cię w dążeniu do lepszego samopoczucia.

studio treningu personalnego szczecinPomimo jedności studia, każdy z gabinetów i sal w 100% dostosowany jest do jego zastosowań. Gabinet masażu zaprojektowany został z myślą o osiągnięciu stanu maksymalnego relaksu, w związku z czym dominującym źródłem światła w nim są aromatyczne świece. Sale treningowe skonstruowane są tak, aby wygodnie realizować każdy rodzaj treningu na sprzęcie profesjonalnej klasy. Z kolei gabinet dietetyczny sprzyja długim rozmowom na temat żywienia w wygodnych fotelach, a także zawiera stanowisko do analizy składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej.

Każde odwiedziny w tym miejscu sprawiają nam przyjemność, dlatego zapraszamy Cię na kawę. Przyjdź do nas, a my chętnie pokażemy Ci nasze studio, a także porozmawiamy o tym, co możesz zrobić, aby czuć się lepiej.