studio treningu personalnego w szczecinie

Miejsce, w którym poczujesz się dobrze

Studio treningu personalnego i terapii Inspirowani Ruchem mieszczące się przy ulicy Gorkiego 29A w Szczecinie (dogodnie skomunikowane obrzeża centrum) to wyjątkowe miejsce, w którym dbamy o to, żebyś czuł się lepiej. Staramy się stworzyć atmosferę miejsca, w którym każdy czuje się dobrze i do którego z przyjemnością się wraca. Skuteczna praca nad własnym ciałem idzie tu w parze z sympatycznym klimatem.
Studio projektowaliśmy z myślą o komforcie naszych gości. Klimatyzacja pozwala pracować nad zdrowiem w optymalnych warunkach termicznych, dzięki czemu nawet gdy za oknem żar leje się z nieba, u nas możesz ćwiczyć w komfortowej temperaturze. Aby dodać energii przed treningiem, lub też umilić konsultację, zawsze czekamy na Ciebie z świeżo mieloną kawą z szczecińskiej palarni lub dobrą herbatą. Jeśli jesteś zmotoryzowany, zaparkujesz swój pojazd na obszernych, bezpłatnych parkingach przy ul. Gorkiego oraz ojca Beyzyma.

studio treningowe szczecin gorkiego

Najwyższa jakość usług i sprzętu

W naszej praktyce nie dopuszczamy żadnych kompromisów, dlatego studio wyposażone jest w wysokiej jakości sprzęt, umożliwiający świadczenie usług na najwyższym poziomie. W każdej z sal i gabinetów znajdziesz wyposażenie, które bezpiecznie i efektywnie wesprze Cię w dążeniu do lepszego samopoczucia. Akcesoria treningowe pozwalają na nieograniczony rozwój możliwości, a terapia i masaże odbywają się na wysokiej klasy podgrzewanym łóżku. 100% wyposażenia studia posiada niezbędne atesty zapewniające bezpieczeństwo użycia.

terapia manualna w szczecinie

Zaprojektowane z myślą o efektywności

Pomimo komplementarności studia, każdy z gabinetów i sal w 100% dostosowany jest do jego zastosowań. Gabinet masażu i terapii zaprojektowany został z myślą o osiągnięciu stanu maksymalnego relaksu, w związku z czym dominującym źródłem światła w nim są aromatyczne świece. Sale treningowe skonstruowane są tak, aby wygodnie realizować podczas treningów personalnych każdy rodzaj ćwiczeń na sprzęcie profesjonalnej klasy. Z kolei gabinet konsultacyjny umożliwia dogodne omówienie każdego problemu w wygodnych fotelach, a także zawiera stanowisko do analizy składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej.

trening indywidualny szczecin

Społeczność

Nazwa naszego Studia nie jest przypadkiem. Chcemy stwarzać Wam możliwości do niczym nieograniczonego ruchu, w każdej definicji tego słowa, ponieważ uważamy, że jest to klucz do zdrowia. Dlatego tworzymy społeczność osób, które chcą dbać o swoje zdrowie. Nasi stali bywalcy mogą brać udział w eventach dodatkowych, takich jak aktywne obozy w urokliwych zakątkach Polski czy też popołudniowe warsztaty prozdrowotne. Dzięki temu, tworzymy nie tylko zdrowe nawyki, ale też relacje.
Każde odwiedziny w Studio sprawiają nam przyjemność, dlatego zapraszamy Cię na kawę lub herbatę. Umów się do nas używając przycisku poniżej lub dzwoniąc pod nr 667 635 353, a my chętnie pokażemy Ci nasze studio, opowiemy jak działamy, a także porozmawiamy o tym, co możesz zrobić, aby czuć się lepiej.

Inspirowani Ruchem – Gorkiego 29A