obozy dla dorosłych
Naszą misję, jaką jest inspirowanie ruchem, realizujemy nie tylko w Studio, ale też na obozach dla dorosłych organizowanych w najbardziej urokliwych zakątkach Polski. Łączymy na nich odpoczynek, edukacje i ruch w każdej możliwej postaci, dając możliwość na aktywny odpoczynek i gruntowne naładowanie wewnętrznych baterii. Na naszych obozach, poza zajęciami ruchowymi oraz warsztatami profilaktycznymi z kadrą Inspirowanych Ruchem, spróbować możecie nowych form ruchu na warsztatach z zaproszonymi gośćmi. Poza tym, spędzicie czas w doskonałym towarzystwie i nawiążecie liczne nowe znajomości.
aktywny obóz dla dorosłych

Dla kogo obozy dla dorosłych z Inspirowanymi Ruchem?

Dla każdego dorosłego, który chce odpocząć w miejscu wyróżniającym się przepięknym otoczeniem natury, a jednocześnie spróbować nowych form ruchu i dowiedzieć się czegoś, co korzystnie wpłynie na jego zdrowie. Programy obozów zawierają różnego rodzaju aktywności ruchowe, warsztaty profilaktyczne oraz zajęcia kreatywne. Nie braknie w nich także czasu na wypoczynek. Wszystkie planowane aktywności prowadzone są tak, aby każdy dał sobie na nich radę – nie musisz być aktywnym na co dzień, aby pojechać z nami obóz, ale jeśli jesteś, z pewnością rownież będziesz zadowolona/zadowolony!
obozy w Polsce
aktywny wyjazd

Co wyróżnia nasze obozy dla dorosłych?

ATMOSFERA

Dbamy o to, żeby na obozie każdy czuł się dobrze. Rozmawiamy z Wami, słuchamy Was i dopasowujemy się do Waszych potrzeb. Dbamy o to, żebyście mogli spędzać czas w sposób, w jaki lubicie. Naszym priorytetem jest stworzenie przyjaznej atmosfery, aby dni spędzone na obozie były dniami spędzonymi w dobrym towarzystwie.

RÓŻNORODNOŚĆ

Na obozach Inspirowanych Ruchem każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy Was inspirować nowymi formami ruchu, pokazywać, jak łatwo dbać o własne zdrowie, budzić Waszą kreatywność, pomagać w odprężeniu. Dokonujemy tego przez różnorodne zajęcia dostosowane do poziomu grupy.

REGENERACJA

Wiemy, jak bardzo większość z nas potrzebuje odetchnąć. Dajemy Wam to na naszych obozach. Układając program dbamy o czas na realizację własnych pomysłów na spędzanie wolnych chwil. A podczas warsztatów pokazujemy, jak w łatwy sposób poprawić nasze zdolności do regeneracji oraz pozwalamy uciec od spraw codziennych na zajęciach kreatywnych.

LOKALIZACJE

Na obozy starannie wybieramy obiekty, które łączą w sobie doskonałą lokalizację i komfortowe warunki pobytu. Jadąc na obóz Inspirowanych Ruchem, masz pewność, że jedziesz w miejsce, które będzie sprzyjać Twojemu relaksowi.

DOSTĘPNOŚĆ

Wiemy, że zorganizowanie wolnego nie zawsze jest łatwe. Z tego powodu, nasze obozy dla dorosłych organizowane są w terminach okołoweekendowych i mają zwykle 4-5 dni. Pozwala to na odetchnięcie i naładowanie baterii bez drenowania puli dni urlopowych.

Zobacz zdjęcia z naszych poprzednich obozów:
Letni Chill 2022 – COS OPO Wałcz, nad jeziorem Raduń – Kliknij tutaj
Winter Camp 2023 – iSands Chromiec, góry Izerskie – Kliknij tutaj
Inspirowani Ruchem Summer Camp 2023 – COS OPO Wałcz, nad jeziorem Raduń – Kliknij tutaj