Drugie Studio Inspirowani Ruchem: Lawendowa 15

Możecie nas spotkać w Szczecinie już nie tylko na Gorkiego, ale i w naszym nowym Studio przy ul. Lawendowej 15 na Gumieńcach (obok osiedla Reda). Przygotowaliśmy dla Was komfortową przestrzeń, w której pod okiem naszych fizjoterapeutów i trenerów personalnych możecie pracować nad swoim zdrowiem i formą fizyczną.

Tworząc Studio przy ul. Lawendowej 15, przyświecały nam te same priorytety, co na Gorkiego. Niezależnie od celu wizyty, każdy nasz gość ma się czuć dobrze, spotykać z serdecznymi uśmiechami i mieć do dyspozycji sprzęt, który będzie go wspierał w dążeniu do realizacji założonych celów, czy to zdrowotnych, czy też sylwetkowych. Aby osiągnąć ten cel, każde pomieszczenie w Studio jest wyposażone w przemyślany i bezkompromisowy sposób.

sala treningowa

Największą przestrzeń podzieliliśmy na dwie sale treningowe wyposażone w profesjonalny sprzęt umożliwiający wykonywanie szerokiego spektrum ćwiczeń. Jest to miejsce, gdzie możecie pracować nad poprawą swojego stanu zdrowia na treningach medycznych, a także realizować się sportowo na treningach personalnych. Podłogi wyłożone są specjalistyczną podłogą, łączącą w sobie walory praktyczne i higieniczne. Na jednej z sal treningowych do dyspozycji jest także 16m² wysoko amortyzującej podłogi gimnastycznej umożliwiającej trening z zakresu podstaw gimnastyki. Aby zadbać o komfort ćwiczeń niezależnie od pory roku, obie sale są klimatyzowane.

studio treningowe

Osoby potrzebujące terapii manualnej, czy też korzystające z masażu Kobido, z pewnością docenią kameralny gabinet, który wyposażony został w najwyższej klasy, regulowane elektrycznie łóżko do terapii. Znajdują się tu także wszelkie akcesoria pomocne w osiągnięciu efektywności i komfortu podejmowanych działań. Pomieszczenie to zostało też wzbogacone o zaciemniające zasłony oraz dodatkowe, nastrojowe źródła światła.

gabinet terapii manualnej

W studiu przy ul. Lawendowej znajdziecie również gabinet konsultacyjny, w którym komfortowo będziemy mogli porozmawiać o Waszym problemie. Naturalnie, na wszystkich naszych gości czekać będzie świeżo mielona kawa i selekcja najlepszych herbat.

Wiemy, że liczą się nie tylko oferowane przez nas usługi, ale też to co przed nimi i po nich. Dlatego w Studio przy Lawendowej znajdziecie szatnię wyposażoną w oddzielną przebieralnię i szafki oraz obszerną łazienkę. Znajdują się tu dwie toalety oraz osobne pomieszczenie z prysznicem, co zapewnia bezproblemowy dostęp do sanitariatów.

studio treningu personalnego w Szczecinie

Omawiając Studio przy ul. Lawendowej, warto dodać, że dysponuje ono prywatnym parkingiem, dzięki czemu samochód zawsze możecie zostawić bezpłatnie tuż pod wejściem do lokalu.

Tworząc to miejsce, włożyliśmy ogromny wysiłek w to, żeby spełniało one najwyższe standardy i było przyjemną przestrzenią dla każdej odwiedzającej nas osoby. Sprawdź, jak nam poszło. Użyj przycisku poniżej, aby umówić się na usługę u jednego z naszych fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Inspirowani Ruchem – Lawendowa 15

Leave a Comment