Obóz zimowy w górach! Inspirowani Ruchem Winter Camp

Już 01-05.03 mamy przyjemność zaprosić Was na zimowy obóz Inspirowanych Ruchem. Tym razem, jedziemy w góry Izerskie, na skraju Karkonoszy. Zarezerwowaliśmy unikalny na skalę ogólnopolską obiekt Isands House w Chromcu, łączący w sobie komfortowe warunki noclegowe, kompleksowe zaplecze sportowe oraz ekskluzywną strefę SPA (obejmującą basen, jacuzzi i saunę). Co istotne, ośrodek będzie cały nasz na wyłączność na czas obozu, a dostęp do wszelkich udogodnień nieograniczony.

Zadbaliśmy także o atrakcyjny program, pełen interesujących i inspirujących warsztatów. Poruszać będziemy tematy takie jak sen, stres, mobilność czy wzrok. Standardowo, stawiamy na praktykę – każde zajęcia dostarczą Wam użytecznych narzędzi do pracy z własnym ciałem do wdrożenia od zaraz.

Najjaśniejszym punktem programu tegorocznego obozu będzie wizyta gościa specjalnego, Jarosława Botora, doświadczonego alpinisty oraz ratownika górskiego i medycznego. Przeprowadzi on z nami warsztaty z podstaw bezpiecznych wędrówek górskich i przygotowywania się do nich, opowie o swoich doświadczeniach oraz zabierze w przygotowaną specjalnie dla nas trasę w góry. Jak zwykle, obóz zaplanowany jest tak, aby każdy dawał sobie na nim radę, dlatego nie musicie bać się o swoją kondycję – zarówno wycieczka górska, jak i pozostałe warsztaty, będą w pełni osiągalne dla każdego, niezależnie od wyjściowej formy fizycznej.

Pełen program obozu oraz zapisy znajdziecie klikając tutaj. Radzimy nie zwlekać z zapisami – w momencie dodawania tego posta zostało ostatnich 5 wolnych miejsc. Do zobaczenia!

obóz w górach dla dorosłych

Leave a Comment