Zajęcia dla ciężarnych w Szczecinie – nowość w ofercie

W ofercie naszego Studio pojawiła się nowa pozycja – zajęcia dla ciężarnych w Szczecinie, prowadzone przez doświadczoną fizjoterapeutkę specjalizująca się w aktywności w okresie okołoporodowym. Ćwiczenia w czasie ciąży mają duży wpływ na zdrowie przyszłej mamy, stąd też cieszymy się, że możemy zaproponować profesjonalną pomoc w tym zakresie.

Przyszłe mamy zapraszamy do ćwiczeń na dwóch rodzajach zajęć: w małych (maksymalnie 4 osoby) grupach oraz podczas treningów personalnych. Prowadzi je Weronika Rokicka, fizjoterapeutka, która poza studiami magisterskimi posiada liczne kursy specjalistyczne, ukierunkowane na pracę z kobietami w trakcie ciąży i połogu. Wiedza i doświadczenie Weroniki pozwalają na dobór bezpiecznych, efektywnych ćwiczeń, pozwalających na zachowanie formy przez okres ciąży i po porodzie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwalają na uniknięcie wielu dolegliwości, na które często uskarżają się ciężarne.

Zajęcia dla ciężarnych w naszym Studio podlegają rezerwacji telefonicznej pod numerem 726 073 126. Szczegółowy opis zajęć znajduje się na stronie Trening dla kobiet w ciąży Szczecin.

Leave a Comment