Aktywne półkolonie Zimowe

W tegoroczne ferie mamy przyjemność zaprosić Was na współorganizowane przez nas wraz z Szkółką Rolkową Rolkomania aktywne półkolonie zimowe Szczecin. Bogaty program, doświadczona kadra i mnóstwo zabawy!

Półkolonie zimowe Szczecin organizujemy w obiekcie Centrum Aktywności Lokalnej na Warszewie, przy ulicy Szczecińskiej 12. Zajęcia odbywać się będą codziennie od 7:40 do 16, jednak dzieci będzie można zostawiać pod opieka naszej kadry już od 7 rano. Każdy dzień wypełniony będzie licznymi atrakcjami, m.in.:

  • nauka oraz doskonalenie jazdy na rolkach
  • różnorodne warsztaty sportowe
  • warsztaty kreatywne (m.in. ceramiczne, florystyczne, tworzenie własnych koszulek)
  • warsztaty wspinaczkowe na ściance Big Wall
  • kurs pierwszej pomocy dla dzieci
  • praktyczne warsztaty kulinarne

Każdego dnia zapewniamy pełne wyżywienie oraz nielimitowany dostęp do wody i zdrowego bufetu ze świeżymi owocami i bezcukrowymi przekąskami. W celu zapewnienia maksymalnej atrakcyjności i efektywności prowadzonych zajęć, dzieci będą podzielone na grupy zbliżone wiekowo.

Nad dziećmi opiekować będzie się doświadczona kadra posiadające wszelkie niezbędne uprawnienia. Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów w swoich dziedzinach, dzięki czemu uczestnicy półkolonii będą mogli zaznajomić się w sposób bezpieczny i efektywny z przedstawianymi zajęciami. Nasze półkolonie zimowe Szczecin będą również podlegały zgłoszeniu i kontroli przez Kuratorium Oświaty, a każdy uczestnik będzie posiadał ubezpieczenie NNW.

Pełen program atrakcji znajduje się na stronie internetowej Półkolonie zimowe w Szczecinie. Znajdą tam Państwo wszelkie szczegóły organizacyjne, a także formularz zapisu. Zapraszamy!

Półkolonie zimowe Szczecin organizowane przez Rolkomanię i Inspirowanych Ruchem

Termin: 31.01-04.02.2022
Zajęcia codziennie od 7:40 do 16:00

Miejsce: Centrum Aktywności Lokalnej, Szczecińska 12, Szczecin
Cena: 599zł
Możliwość pozostawienia dziecka od 7:00 – dopłata 50zł
Przy zapisie rodzeństwa 50zł rabatu na każde dziecko.

półkolonie zimowe w Szczecinie