obóz wałcz
Mamy przyjemność zaprosić Was do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu na Letni Chill, czyli organizowany wraz ze szkółką rolkową Rolkomania w terminie 21-24.07 obóz dla dorosłych łączący w sobie aktywność i wypoczynek. Przez 4 dni spędzone nad malowniczym jeziorem Raduń zaproponujemy Wam szereg warsztatów i aktywności pozwalających naładować baterie na 100%!
obóz wałcz
Spać będziemy w hotelu „Stadion” wchodzącym w skład kompleksu COS OPO Wałcz, oferującym 1- i 2-osobowe pokoje w wysokim standardzie. O nasze wyżywienie dbać będzie tutejsza restauracja, serwująca śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Gwarantujemy najwyższe walory smakowe i odżywcze posiłków, które dadzą Wam siły na realizację naszego bogatego programu zajęć. A co przygotowaliśmy w jego ramach?
obóz wałcz
Spodziewać możecie się różnorodnych warsztatów ruchowych, wykorzystujących zarówno bogate zaplecze sportowe ośrodka, jak i warunki przyrody. I tak zaprosimy Was m.in. na warsztaty body and mind, jogę nad brzegiem jeziora, zajęcia mobility. Będziecie mogli także nauczyć się jazdy na rolkach pod okiem doświadczonego instruktora, a Ci, którzy dobrze sobie radzą na rolkach, będą mogli nauczyć się nowych technik jazdy i trików. Poza zajęciami ruchowymi, w programie zawarliśmy także praktyczne warsztaty fizjoterapeutyczne, które pozwolą Wam zrozumieć, skąd się bierze ból i jak efektywnie możemy go unikać stosując proste, bezpieczne techniki autoterapii, a także szkolenie „Jak zasypiać szybko i budzić się wyspanym”.
obóz wałcz

Z pewnością wykorzystamy też okoliczności przyrody. Poza czerpaniem z uroków okolicy wszystkimi zmysłami, zaprosimy Was na warsztaty Land-art, łączące sztukę z naturą. Na świeżym powietrzu zaprosimy Was również na integracyjne ognisko, które z pewnością nie będzie fit. W wolnych chwilach odpocząć będziecie mogli w tutejszym kompleksie basenowym „Delfin”, zawierającym zarówno pływalnię sportową, jak i część rekreacyjną wyposażoną w zjeżdżalnie, gejzery i bicze wodne.

LETNI CHILL 2022

21-24.07.2022
COS OPO Wałcz
Cena: 1200zł
Dojazd: Własny
Pokoje: 1 lub 2-osobowe, wysoki standard, Wi-Fi, łazienka, TV
Wyżywienie: Pełne (śniadanie, obiad, kolacja), szwedzki stół
W programie m.in.: Warsztaty Body&Mind, Nauka i doskonalenie jazdy na rolkach, Relaksacje Oddechowe, Zajęcia Land-art, Trening Mobility, Warsztaty profilaktyki i autoterapii, Trening Funkcjonalny, Joga nad brzegiem jeziora, Szkolenie „Jak szybko zasypiać i budzić się wyspanym”, Ognisko integracyjne
Rozkład dni: Zameldowanie w ośrodku możliwe jest od godziny 14:00. Po zameldowaniu planowany jest start obozu. Pierwszy posiłek, to kolacja 21.07 o godzinie 18:00. Zakończenie obozu planowane jest na 24.07 na godzinę 14:00, po obiedzie. Szczegółowy plan każdego dnia zostanie przesłany na adresy mailowe podane w formularzu na ok. dwa tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

Aby zagwarantować sobie miejsce na obozie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza rezerwacyjnego. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymacie szczegóły dotyczące płatności pierwszej raty za obóz, która wynosi 600zł i jest płatna w ciągu 7 dni od rezerwacji miejsca. Pozostałą część kwoty należy uiścić do 14 dni przed rozpoczęciem obozu.

LETNI CHILL 2022 – FORMULARZ ZAPISU