Czym jest metoda Postural Restoration Institute?

Już w listopadzie w Polsce odbędzie się długo wyczekiwany kurs metody Postural Restoration Institute. Metoda ta opiera się na koncepcji Rona Hruski, który zaadaptował techniki terapeutyczne do asymetrii obecnych naturalnie w ludzkim ciele. Obejmuje ona zarówno indywidualnie dobierane ćwiczenia, jak i techniki manualne. Pozwala na kompleksową diagnostykę pacjenta i precyzyjnie dobrane techniki terapeutyczne.

Mimo że nazwa kursu może wskazywać na jego sprofilowanie na terapię wad postawy, to świetnie sprawdzi on się także w licznych innych dolegliwościach zgłaszanych przez pacjentów. Koncepcję PRI z powodzeniem stosują w swojej pracy także trenerzy medyczny, którzy wykorzystują ją do optymalnego dobierania ćwiczeń dla swoich podopiecznych.

Jeśli jesteście zainteresowani metodą PRI, zobaczcie zapis webinaru, w którym Michał Niedzielski, jedyny polskojęzyczny instruktor Postural Restoration Institute omawiał szczegóły tej koncepcji.
W momencie publikacji tego posta na szkolenie startujące 4. listopada zostały ostatnie 3 wolne miejsca, więc jeśli chcecie wzbogacić swój warsztat o tą wysoce praktyczną i skuteczną metodę, nie zwlekajcie z zapisem. Wszelkie szczegóły na temat szkolenia oraz formularz rezerwacji miejsca dostępny jest tutaj.

Leave a Comment