Obóz dla dorosłych 2022 – Letni Chill w Wałczu

Obóz dla dorosłych 2022 Letni Chill w Wałczu to nasza propozycja dla wszystkich osób szukających możliwości oderwania się od stresującej codzienności, zwolnienia i naładowania baterii. Spędzimy 4 dni (21-24.07) w nowoczesnym obiekcie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, otoczonego lasem, leżącego bezpośrednio nad pięknym jeziorem Raduń. Każdy dzień będzie pełen propozycji, pozwalających w sposób aktywny wypocząć, zregenerować się i skupić się tylko na sobie. Trzon programu stanowić będą aktywności ruchowe, takie jak warsztaty mobility, joga nad brzegiem jeziora, treningi funkcjonalne, czy zajęcia z jazdy na rolkach (nie masz swoich rolek? Bez obaw, istnieje możliwość wypożyczenia!). Aby zwiększyć Waszą świadomość ciała, będziecie mogli wziąć udział w relaksacjach oddechowych, a także warsztatach z fizjoterapeutą nt. profilaktyki bólu kręgosłupa i stawów oraz metod poprawy jakości snu. Pobudzimy również Waszą kreatywną stroną na warsztatach Land Art.

Poza licznymi możliwościami aktywnego spędzenia czasu na obozie, korzystać będziecie także mogli z udogodnień dostępnych w ośrodku. Na szczególną uwagę zasługuje nielimitowany dostęp do kompleksu basenowego obejmującego część sportową, jak i relaksacyjną, a także wyjątkowo cicha linia brzegowa jeziora Raduń. Zadbamy także o to, żebyśmy wszyscy dobrze się poznali na ognisku integracyjnym pierwszego dnia obozu.

Chcemy, żeby ten wyjazd maksymalnie Was rozpieścił, dlatego zapewnimy Wam wyżywienie na najwyższym poziomie serwowane w formie bufetu przez hotelową restaurację. Tutejsi szefowie kuchni regularnie dbają o żywienie olimpijczyków szykujących się do najważniejszych startów, co jest gwarancją mistrzowskiej jakości dań. Na obóz nie musicie także zabierać swojej wody – będzie ona dostępna z dystrybutorów na terenie ośrodka, wystarczy mieć własny bidon lub butelkę.

Jeśli jesteście chętni na Letni Chill – obóz dla dorosłych 2022, nie zwlekajcie z zapisem – zbieramy dość kameralną grupę, przez co liczba miejsc jest mocno ograniczona. Zapisy na obóz możliwe są poprzez formularz dostępny tutaj. A w razie jakichkolwiek pytań – piszcie do nas mailowo, na facebooku, lub dzwońcie pod nr 664 591 666.

 

Leave a Comment